Добова оренда квартир в Миргород

8 пропозицій

Миргород, Гоголя 154

2 комн. квартира

Миргород, Гоголя 154

170 Наталия Иванова
Миргород, Гоголя 154

2 комн. квартира

Миргород, Гоголя 154

170 Наталия Иванова
Миргород, Д.Апостола 6

1 комн. квартира

Миргород, Д.Апостола 6

180 Наталия Иванова

Миргород

Миргород  розташувався в самому центріПолтавської області , де не тільки можна покуштувати найсмачніших галушок ,наїсться борщу , вареників , а й оздоровитися на бальнеологічному курорті.Миргород відомий далеко за межі України . На лікування сюди щорічно приїжджаютьтисячі людей з України та Європи.

Миргород було засновано в 1575 році , але відомо , що ще в XII - XIII століттяхна цій території існував невеликий сторожовий пункт. Перша водолікарня , щоперетворила провінційне місто в справжній курортний центр , з\'явилася тут в1917 році. На сьогоднішній день тут відкрито 8 санаторіїв , де за допомогоюводи з цілющих джерел і унікальних торф\'яних грязей успішно лікуютьзахворювання шлунково -кишкового тракту , нервової та опорно -рухової систем .

Перша свердловина з мінеральною водою була пробурена в центральній частиніміста і весь санаторно -курортний комплекс сформувався навколо неї , натериторії великого природного парку. Багато хто, хто приїжджає сюди налікування або просто відпочинку заради , воліють зупинятися не в санаторіях , ав добових квартирах. Це і дешевше , і комфортабельніше , та й почуваєшсявільніше .

У  Миргороді можна без проблем знятивідносно недорогу квартиру неподалік від курортної зони , на одній зцентральних вулиць. Головна вулиця міста , вулиця Гоголя , перетинає його зпівночі на південь , саме на ній зосереджена найбільша кількість ресторанів ,кафе , супермаркетів , здається багато добових квартир . Оглянути їх докладно ,в фотографіях можна через  allflat.com.ua. Через тихий , зелений район проходять вулиці Сорочинський і П. Мирного . Тутзняти квартиру щодобово дуже зручно і недорого , адже можна насолоджуватисяодночасно і спокоєм , і близькістю до санаторіїв .

Досить зручно зняти квартиру щодобово в районі залізничного вокзалу - вуличкитут забудовані , в основному , невисокими , 2 - 4 -поверховими будинками, а доцентру можна дістатися маршруткою. Північніше курорту , на вулиці Троїцька таприлеглих до неї вуличках можна зовсім недорого зняти кімнату в приватномусекторі.

Головні миргородські пам\'ятки розташовані зовсім поряд з санаторіями , вцентральній частині міста. Потрібно обов\'язково побачити знаменитий ставок підназвою « Миргородська калюжа » з плаваючими по ньому лебедями і розташованимина берегах пам\'ятниками героям творів Гоголя.

Поруч сяє куполами невелика , але дуже красива Свято- Успенська церква , якавечорами включається ефектне освітлення. Обов\'язково варто заглянути вмиргородські музеї: музей кераміки , краєзнавчий музей і музей М. Гоголя .

Окремої уваги заслуговує і бювет з миргородської водою: він дуже красивооформлений , тут можна побачити оригінальних керамічних левів і цілу колекціюспеціальних чашок з носиками для правильного вживання води.

Чимало гостей залучає в місто і знаменита Сорочинський ярмарок . Вона проходитьщороку в селі Великі Сорочинці менш ніж в 30 км від Миргорода і багато їївідвідувачі воліють зупинятися тут , в районному центрі. До речі , Миргородрозташований в екологічно чистому регіоні й тутешні продукти надзвичайно смачніі корисні - особливо хвалять місцеві молокопродукти та сало.

Через місто протікає річка Хорол , яка ділить його на кілька районів. Тут всюдибагато зелені ! Щоб насолодитися комфортом повною мірою , забронюйте передпоїздкою квартиру щодобово на allflat.com.ua .